Dveře Sapeli České Budějovice

Právě se nacházíte: Služby » Podlahové krytiny

Podlahové krytiny České Budějovice

Nabízíme vám služby profesionálního podlahového studia s širokým výběrem krytin od klasických masivních dřevěných materiálů až po moderní vinyly a lamináty. Pro jakýkoli interiér vám pomůžeme najít ideální barevnou variantu i strukturu. Zohledníme samozřejmě vždy provoz a zatížení vybírané podlahy, nároky na údržbu, ale také vaše finanční možnosti.

Nestárnoucí dřevo

Dřevo je krásným přírodním materiálem, které má vynikající tepelně izolační vlastnosti. Touto volbou vybavíte jakýkoli interiér prakticky a elegantně zároveň. Dřevo má vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, velmi pomalu stárne a nevyžaduje náročnou údržbu. Při výrazném opotřebení je povrch podlah možné upravit broušením a lakováním.

Živé barvy, snadná údržba, nízké náklady

Lamináty a vinyly jsou cenově dostupnější variantou a nabízí větší výběr v barvách a vzorech designu. Dokáží napodobit pravé dřevo, ale dávají možnost i pestrých kombinací. Tento typ podlah se velmi snadno udržuje a je vhodnou variantou i do míst zatížených vlhkostí a hrubými nečistotami.

Rádi vám předvedeme jednotlivé typy podlah, seznámíme vás blíže s vlastnostmi a možností využití. Vybranou podlahovou krytinu vám v přesném naměření dodáme a v případě vašeho zájmu zajistíme i odbornou pokládku. Garantujeme vám kompletní servis ve velmi příznivých cenách v regionu České Budějovice, ale i dále.

Hledáte-li Podlahy České Budějovice, navštivte nás. Rádi Vám poradíme.