Dveře Sapeli České Budějovice

Právě se nacházíte: Služby » Podlahy

Podlahy České Budějovice

Dřevěné podlahy dýhové - PAR-KY

- vrchní vrstva ze skutečného dřeva (podlaha vypadá jako masivní), dřevo za cenu laminátu

 

Dřevěné podlahy 3-vrstvé DECOSPAN CZ SELECTION, LAMETT, TEKA PARQUET, BEFAG

- dřevo jako přírodní materiál je tou nejpřirozenější volbou pro Váš interiér a po staletí přináší do obydlí hřejivou pohodu, vůni, útulnou atmosféru a styl.

 

Vinylové podlahy - GERFLOR, LAMETT

- vinylové podlahy v mžiku přemění Váš byt nebo dům v módní životní prostor s příjemnou atmosférou.

 

Laminátové podlahy - ALSAFLOOR, PARADOR, KRONOTEX, KRONOPOL, FLOORLINE, LAMETT

- široká nabídka pro realizaci jakýchkoliv nápadů

 

Exkluzivní laminátové podlahy - ROOMS

vzrušující kolekce podlah Rooms Vás zahrne celou šíří profesionálních laminátových podlah ve 30 dekorech - od oblíbené bukové 3-parkety až po vysoce ušlechtilý dub v provedení selských prken

Podlahy České Budějovice

V rámci dlouholetého působení v oboru vybavení a zařízení interiérů vám můžeme nabídnout naše služby v prodeji i pokládce podlah. Snažíme se neustále obohacovat naše portfolio o produkty nových designů, ale i moderních úprav a vylepšení tak, abychom mohli nabídnout každému klientovi to nejlepší. Naši vzorkovou prodejnu najdete přímo v srdci Českých Budějovic.

Klasické dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy povznesou každý interiér o několik stupňů výš. Jsou pevné, barevně i tvarově stálé. Mají vynikající tepelně izolační vlastnosti. Jejich pořízení je jistotou dobré investice, i když cena vysoce kvalitních třívrstvých podlah je úměrně k výjimečnému zpracování vyšší. Můžeme vám však nabídnout i podlahy dýhované tradičními i exotickými dřevinami ve velice příznivých cenách.

Moderní vinyl a lamináty

Rozdíl mezi podlahou dřevěnou a laminátovou není jen v ceně. Laminátové podlahy jsou vyráběny v přesných imitacích přírodního dřeva, ale i v nepřeberném množství zajímavých živých barev i vzorů. Dají vám větší prostor pro designérská kouzla. Váš interiér oživí moderním vzhledem. Rovněž údržba laminátů je snadnější. Vinylové podlahy jsou vysoce odolné vůči vlhkosti a dovolí i hygienickou údržbu. Ideální jsou i do kuchyní a vstupních místností. Mají vysokou odolnost vůči mechanickému poškození a některé typy jsou doplňovány o protiskluzovou vrstvu. U tohoto typu podlah je rovněž velkou výhodou snadná výměna vážněji poškozené lamely.

Od konzultace po pokládku

Navštivte nás, rádi Vás seznámíme blíže se všemi možnostmi, výhodami i cenovou hladinou jednotlivých materiálů. Doporučíme Vám ideální typ podlahy přesně na míru Vašemu bytu i  Vašim představám. Budete mile překvapeni. Není třeba myslet na kompromisy. Stojíme si za vysoce kvalitními produkty ve všech cenových skupinách. Navíc se za Vás rádi postaráme o kompletní dodávku včetně odborné pokládky. Dopřejte svému domu to nejlepší. Jsme tu pro Vás nejen v regionu České Budějovice.


Hledáte-li Podlahy České Budějovice, navštivte nás. Rádi Vám poradíme.
 

 

 -