Dveře Sapeli České Budějovice

Právě se nacházíte: Služby » Skleněné stěny

Skleněné stěny

Celoskleněné dveře a stěny

Předností našich celoskleněných dveří je kvalita, bezpečnost a variabilita, která nabízí nespočet možností provedení. Tvrzená skla, ze kterých dveře vyrábíme, mají vysokou odolnost vůči nárazům a vylučují poranění ostrými střepy, pokud by k rozbití vůbec došlo.

Celoskleněné dveře nebo stěnu Vám vyrobíme na míru do posledního detailu. Díky moderní výrobě jsme schopni v plné míře splnit Vaše požadavky a potřeby z hlediska provozu i designu. Samozřejmostí je kompletní servis od zpracování návrhu, zaměření stavebního otvoru, dopravy a odborné montáže. Naše typové dveře lze osadit do zárubní, které splňují normu ČSN746501 nebo např. do zárubní firmy Sapeli.

Pokud patříte mezi ty, kteří se právě rozhodují jaké dveře si zvolit do interiéru, neváhejte nás kontaktovat.

Referenční foto

Celoskleněná stěna s dveřmi, závěs s hydraulickým samozavíračem, madlo Griffwerk R8Celoskleněné posuvné dveře, pískovaný proužekPosuvné skleněné dveře do pouzdra, pískovaný motiv + gravír, madlo nerez hranatéGrafosklo JAP - skleněný obklad za kuchyňskou linkuSkleněná zástěna, paravan, čiré sklo s pískovaným motivem, lakovánoCeloskleněné dveře s bočním světlíkem, závěsy JNF, hydraulický samozavírač, čiré bezpečnostní sklo
Více fotografií naleznete v referencích.

Typy dveří :

  • jednokřídlé ( kyvné, otočné, posuvné na boční světlík nebo stěnu, posuvné do stav. pouzdra )
  • dvoukřídlé ( kyvné, otočné, posuvné na boční světlík nebo stěnu, posuvné do stav. pouzdra )
  • celoskleněné stěny

Otočné celoskleněné dveře

Jednokřídlé i dvoukřídlé provedení. Tento typ dveří lze osadit do typizované zárubně, lze je osadit také bez zárubně, přímo do stavebního otvoru s dokončenou povrchovou úpravou. Dveře mohou být vyrobeny jak do typizovaného stavebního otvoru, tak do atypického. Většinu skleněných dveří v atypických rozměrech dodáváme bez příplatku.

Kyvné celoskleněné dveře

Jednokřídlé i dvoukřídlé provedení. Montáž se provádí zpravidla bez zárubně. Jsou osazeny speciálními kyvnými panty, které umožňují otevírání dveří oběma směry. Panty jsou vybaveny skrytými samozavírači, které po projití dveře automaticky bezhlučně uzavřou a drží v zavřené poloze.

Posuvné celoskleněné dveře

Jednokřídlé i dvoukřídlé provedení. Dveře mohou být posuvné po stěně, před boční světlík případně je lze zasouvat do pouzdra ve stěně. U dvoukřídlého provedení lze dveřní křídla posouvat každé zvlášť, nebo má zákazník možnost zvolit synchronizovaný posuv obou křídel najednou.

Celoskleněné stěny

Slouží k oddělení prostor v interiéru. Lze je realizovat jako pevné, případně posuvné. Do celoskleněných stěn lze osadit všechny typy výše uvedených skleněných dveří.