Dveře Sapeli České Budějovice

Právě se nacházíte: Služby » Podlahy » Vinylové podlahy

Vinylové podlahy

Připravili jsme pro Vás akční nabídku vinylových podlah pro bytové i komerční využití. V nabídce je široká řada oblíbených dekorů jak v lepené variantě, tak i v zámkovém provedení.


Vinylové podlahy jsou na trhu relativní novinkou, ale získávají na vysoké oblibě a nahrazují v mnohém ostatní podlahové krytiny. Vinyl využívá nejmodernější technologie pro zpracování, které podporují jeho odolnost, tepelnou izolaci i další velmi praktické vlastnosti. A zároveň mu dodávají krásný vzhled v mnoha volitelných odstínech i desénech.

Vysoká odolnost

Vinylové podlahy jsou vhodné do všech typů interiérů, včetně vysoce namáhaných míst. Vinyl je materiál vysoce odolný vůči nárazu, poškrábání, ale i UV záření. Dlouhodobě si drží svůj původní vzhled. Je i dlouhodobě tvarově stálý.  Kvalitně pracuje jako hluková izolace. Protiskluzová vrstva umožňuje velmi snadnou údržbu včetně dezinfekce. Využití vinylových podlah je vhodné v domácnostech, kancelářích, ve školách, čekárnách i dalších veřejných místech.

Vysoký komfort

Vinylové podlahy jsou vyráběny vrstvením, tedy kombinací několika typů materiálů. Výsledkem je pružný podklad, který vám zajistí velmi příjemný komfort chůze. Na rozdíl od podlahy laminátové je i na omak výrazně teplejší a příjemnější. Ochranná vrchní vrstva z průhledného PVC odolnost podlahy ještě zvyšuje, chrání před mechanickým poškozením a zvýrazňuje texturu designu. Nejspodnější vrstva je korková. Maximálně zvyšuje tepelnou izolaci a zároveň neklade tak přísné požadavky pro dokonale hladký povrch před pokládkou. Systém do sebe zapadajících dílů ulehčuje pokládku bez obav z tvorby spár. Vinylové podlahy jsou vhodné i pro umístění nad podlahové topení.

Pestrost designu

Velmi zajímavá je i skutečně pestrá nabídka v designu. Nejprodávanější jsou tradiční imitace dřeva, ale častý je i vzhled keramické dlažby nebo kovu.

Rádi vás seznámíme s naší kompletní nabídkou a doporučíme vám nejvhodnější typ podlahy pro váš dům, byt i kancelář. Vybraný podlahový materiál vám kompletně dodáme a v případě vašeho přání se i postaráme o kompletní pokládku. Působíme v oblasti České Budějovice, ale rádi se vypravíme za našimi zákazníky i mimo tento region.

Hledáte-li Podlahy České Budějovice, navštivte nás. Rádi Vám poradíme.