Profil firmy | Dveře Sapeli | České Budějovice

Profil firmy

Naše firma byla založena v roce 2000, s cílem prodávat a montovat vnitřní a vchodové dveře. To se také podařilo a po 18 leté zkušenosti dnes splňujeme nejenom přísné požadavky našich hlavních dodavatelů pro prodej a montáž jejich výrobků, ale hlavně se nám daří uspokojovat rozličné přání našich zákazníků. S postupem času, jako reakce na požadavky našich klientů, přibyla v nabídce naší firmy - vnitřních podlah, skleněných stěn a dveří, prodej a montáž plastových, hliníkových a dřevěných oken, kování, kovových schodišť, nerezového a skleněného zábradlí. V současné době máme stálý tým zkušených pracovníků, kteří jsou průběžně školeni jednotlivými dodavateli.

Hlavními partnery pro náš prodej jsou: ve vnitřních dveřích firma SAPELI – jsme jedni z hlavních zastoupení pro České Budějovice, v kování MaT, v plastových oknech SULKO – jsme jediné zastoupení pro České Budějovice, v kovových schodištích a nerezových zábradlích J.A.P. – jsme jedni z hlavních zastoupení pro České Budějovice, ve vnitřních podlahách GERFLOOR, ROOMS, TER HURNE. Naše dodávky směřují do novostaveb rodinných domů, bytových domů, rekonstrukcí bytů a domů, dodáváme též pro různé instituce např. školy, nemocnice, kanceláře apod., buď pro samotné investory nebo prostřednictvím stavebních a developerských firem.

I do budoucna se budeme snažit o potěšení z dobře odvedené práce a kladné reference našich zákazníků.

Dveře

Už od nepaměti se lidé snažili oddělit své obydlí od okolí. Nikdy však neexistoval větší výběr dveří a zárubní jako v dnešní době. Od dveří očekáváme pevnost, stabilitu a v neposlední řadě také estetický vzhled.

Rádi vyhovíme každému zákazníkovi. Naše nabídka obsahuje dveře různých barevných odstínů, materiálů a vzorů. Ze základních povrchových úprav nabízíme vnitřní dveře s folií, CPL laminem, nebo dýhou .

Navštivte naši patřičně vybavenou vzorkovou prodejnu dveří SAPELI v centru města České Budějovice, s personálem na vysoké odborné úrovni, který Vám vždy poskytne cenné informace. Zde jsou k vidění vždy aktuální modely vnitřních dveří a zárubní SAPELI v počtu cca 50ks. Tyto interiérové dveře umíme nabídnout v následujících provedeních: posuvné dveře na zeď, posuvné dveře do zdi, posuvné dveře do pouzdra, shrnovací dveře, skládací dveře, celoskleněné dveře a celoskleněné stěny, boční světlíky a nadsvětlíky, kyvné dveře. Ze speciálních dveří to jsou: protipožární dveře, klima dveře, kouřotěsné dveře, zvukově izolační dveře, bezpečnostní dveře. Veškeré námi nabízené dveře a zárubně jsou opatřeny potřebnými certifikáty.

Naším hlavním dodavatelem těchto interiérových dveří je český výrobce a jednička na trhu firma SAPELI, dále to jsou firmy SOLODOOR a MASONITE.

Okna a dveře České Budějovice

Hezký výhled a příjemný vzhled, to většinou očekáváme od nových oken. My ještě přidáváme kvalitní a léty prověřené okenní profily REHAU. Při denním používání oken jistě oceníte pohodlnou manipulaci a nenáročnou údržbu. Všechna námi nabízená okna mají příslušné certifikáty kvality a řadu spokojených uživatelů.

Plastová okna, eurookna

Nabízíme moderní okna plastová i nadčasová dřevěná Eurookna. Naše nabídka je stejně tak různorodá jako vaše potřeby. Právě proto máme v Českých Budějovicích k dispozici okna vhodná pro novostavby, rekonstrukce, nízkoenergetické domy i pasivní stavby. Nabízíme několik barevných variant a architektonických řešení pro nejrůznější objekty.

Okna propojují naše domovy s okolním světem a zároveň nás chrání před nepříznivými vlivy počasí a dokáží zabezpečit majetek a soukromí. Proto věnujte výběru oken odpovídající pozornost. Společnost INTERIER SERVIS CB, spol. s.r.o. vás zve k osobní návštěvě do prodejny v Českých Budějovicích. Zde vám odborný personál profesionálně poradí a poskytne užitečné rady.

Hlavními partnery pro náš prodej jsou: ve dveřích firma SAPELI, v oknech SULKO, ve schodištích J.A.P.. Naše dodávky směřují do novostaveb rodinných domů, bytových domů, rekonstrukcí bytů a domů, dodáváme též  pro různé instituce např. školy, nemocnice, kanceláře apod., buď pro samotné investory nebo prostřednictvím stavebních firem.

 
© Copyright interier servis CB Webdesign by Lewest.cz