Schody a zábradlí | Dveře Sapeli | České Budějovice

Schody a zábradlí

Dřevěné schody, dřevěná schodiště - zajímavý design a elegance

Nepřehlédnutelný, impozantní prvek, který upoutá na první pohled. Naše moderní, pohodlná schodiště se stanou ozdobou každého interiéru a neodmyslitelnou součástí Vašeho každodenního života. Jejich elegantní tvary upoutají na první pohled, skvělé užitné vlastnosti Vám zpříjemní pohyb po domě. Stačí si vybrat a sestavit přesně podle svých představ...

Nabízíme točitá, bočnicová, segmentová a atypická schodiště a stahovací schody významného českého výrobce firmy J.A.P. S tím je spojený kvalitní zákaznický servis, který nabízí - zaměření na místě, vypracování cenové nabídky, montáž vyškolenými pracovníky a poskytnutí potřebných záruk. Předností těchto schodišť je vysoká kvalita zpracování (schodiště je napřed kompletně složeno a odzkoušeno ve výrobním závodě a až poté je instalováno u zákazníka) za velice konkurenceschopné ceny.

Významný podíl v realizaci schodišťových systémů tvoří dodávky nerezového zábradlí, včetně dřevěného obložení jednotlivých stupňů k betonovým monolitům schodišť.

Referenční foto

Více fotografií naleznete v referencích.


Zábradlí stavebnicového typu

Zábradlí stavebnicového systému je určené pro betonová a montovaná schodiště, balkony nebo balustrády. Hlavní výhodou tohoto systému je možnost kombinace různých dílčích komponent. Zákazníci si tak mohou vytvořit moderní nerezové zábradlí, které bude zcela odpovídat jejich představám.

Nosným materiálem pro moderní typ zábradlí je právě nerez. Dobře se kombinuje jak se sklem, tak se dřevem. Nabízíme různé varianty zábradlí: s lankovou, skleněnou či prutovou výplní.

 
© Copyright interier servis CB Webdesign by Lewest.cz