Stínící technika | Dveře Sapeli | České Budějovice

Stínicí technika

Stínicí interiérové i exteriérové prvky, které doplňují otvorové výplně, jsou určené nejen na odražení slunečních paprsků, ale i k udržení požadovaného tepelného komfortu. Vedle stínicí a bezpečnostní funkce dotváří venkovní stínění příjemný vzhled interiéru i exteriéru.

Hliníkové žaluzie

Interiérová žaluzie s hliníkovou lamelou se vyrábí s hranatou nebo zakulacenou horní lištou. Používá se do plastových, dřevěných i hliníkových oken. Montáž se provádí do zasklívací lišty, na rám křídla okna, na stěnu nebo strop.

více informací

Dekorativní rolety

Látkové rolety jsou odolné proti nepříznivým vlivům, jako jsou vlhkost či prach. Kazetová vnitřní látková roleta s použitím vhodné látky vytváří zatemňující clonu s minimálními prosvity a ochraňuje nejen interiér, ale i vaše soukromí.

více informací

Plisé

Interiérové stínění z plisované látky se používá do plastových, dřevěných i hliníkových oken. Montáž se provádí na rám okna nebo do okenního otvoru. Ovládání je zajištěno provázkem s brzdou, tyčí, madlem, klikou nebo motorem.

více informací

Vertikální žaluzie

Vnitřní vertikální látková žaluzie je praktický i elegantní doplněk interiéru. Naklápěním lamel dochází k regulaci světla a soukromí. Používá se u rodinných domů, bytů i kanceláří. Montáž je prováděna na stěnu, strop nebo do šikmin.

více informací

Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny jsou určeny pro zastínění velkých ploch nebo pro rozdělení interiéru. Jedná se o vertikální zastínění s největší variabilitou. Montáž se provádí na stěnu či strop.

více informací

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejen elegantním doplňkem Vašeho domu, ale hlavně praktickým pomocníkem, kterého naplno oceníte při teplých, letních večerech. Sítě můžete mít pevné, posuvné, otvíravé či rolovací.

více informací

 
© Copyright interier servis CB Webdesign by Lewest.cz