Posuvné stěny | Dveře Sapeli | České Budějovice

Posuvné Dveře

Posuvné celoskleněné dveře oddělí prostory ve Vašem domě a zároveň prosvětlí oddělené místnosti. Posuvné dveře šetří místo a dodají interiéru lehkost. Skleněné posuvné dveře jsou exkluzivním doplňkem moderního interiéru. Dodáváme pouze výrobky od renomovaných výrobců, jenž se vyznačují dokonale zpracovanými detaily, bezvadnou povrchovou úpravu a vysokou kvalitou mechanických částí. Posuvné celoskleněné dveře mohou být v provedení do stavebního pouzdra, posuvné po zdi nebo součástí celoskleněné stěny. Samozřejmostí je široká nabídka skel, pískovaných a gravírovaných motivů. Posuvné dveře mohou být samozřejmě vyrobeny z Grafoskla.


 

Minima

Posuvný systém MINIMA pro celoskleněné dveře je nepřehlédnutelný především díky originálnímu a čistému designu. Vysoce kvalitní komponenty zajišťují perfektní funčnost a snadné ovládání. Systém je vybaven koncovýmy dotahy pro snadné ovládání a plynulý chod dveří.

Ideálním doplňkem jsou mušle Minimal se systémem tlačných pružin nebo madlo Mimolimit.

Posuvné kování MINIMA si můžete prohlédnout a vyzkoušet na naší vzorkovně.Technik

Posuvná kování řady Technik spojují moderní design a industriální vzhled. Viditelné vodící kladky, přiznané šrouby a lanka synchronního posuvu dodají Vašemu interiéru punc originality. V nabídce máme širokou řadu designů a variant včetně samozavíracího provedení.

Přijďte si vyzkoušet dveře s kováním Rollo na naši vzorkovnu.Line

Posuvné celoskleněné dveře s designovou vodící kolejnicí. Subtilní kolejnice může být v různých barevných provedeních - od decentní stříbrné, nerezu až po bílou nebo černou barvu. Samozřejmostí jsou držáky skel skryté v kolejnici. Výška kolejnice již od 50mm. Samozřejmostí je také provedení s bočním světlíkem a nadsvětlíkem.

Kování Griffwerk Planeo s funkcí "Soft close" si můžete vyzkoušet na naší prodejně.

 
© Copyright interier servis CB Webdesign by Lewest.cz