Skleněné stěny | Dveře Sapeli | České Budějovice

Otočné Dveře

Dodáváme celoskleněné otočné a kyvné dveře dle Vašich představ. Klademe důraz na individuální zpracování, každý výrobek je do posledního detailu přizpůsoben Vašim představám. Na výběr máte ze široké řady skel v tloušťkách od 8mm do 15mm. Každý výrobek může být doplněn pískovaným a/nebo gravírovaným motivem nebo v provedení Grafosklo.

Skleněné dveře bez zárubně

Celoskleněné dveře osazené do začištěného stavebního otvoru. Vzhledově čisté, jednoduché řešení. Absence zárubně dodá vašemu interiéru lehkost a eleganci.

Skleněné dveře v obložkové zárubni

Celoskleněné dveře určené k osazení do obložkové zárubně. Zárubeň může být v dekoru Vašich dalších interiérových dveří. Dodáváme v povrchových úpravách přírodní dýha, odolný CPL laminát i v barvě dle vzorníku RAL. Zárubeň opticky sladí Vaše celoskleněné dveře s ostatními dveřmi Ve Vašem domě.

Skleněné dveře v hliníkové zárubni

Celoskleněné otočné dveře osazené do elegantní hliníkové zárubně. Štíhlé linie oddělí prostor, trvale pružné těsnění zajistí vynikající zvukovou izolaci.

Dveře mohou být v provedení otočné s klikou, nebo kyvné s madlem.

 


 

Simple

Celoskleněné dveře, osazené do začištěného stavebního otvoru. Vzhledově čisté, jednoduché řešení. Absence zárubně dodá vašemu interiéru lehkost a eleganci. Celoskleněné dveře dodáváme v provedení čiré sklo, matované (mléčné) sklo a grafosklo. Dveře mohou být doplněny pískovaným nebo gravírovaným motivem dle Vašeho výběru.

Skleněné dveře Simple jsou dostupné v provedení otočné s klikou, nebo kyvné s madlem. Dveře mohou být v provední zamykací a se samozavíračem.

 

Al office

Celoskleněné otočné dveře osazené do elegantní hliníkové zárubně. Štíhlé linie oddělí prostor, trvale pružné těsnění zajistí vynikající zvukovou izolaci. Skleněné dveře do zárubně mohou být doplněny těsnící prahovou lištou "Planet" pro ještě lepší zvukovou izolaci.

Dveře jsou dostupné v čirém provedení, matovaném skle i v grafoskle.

 
© Copyright interier servis CB Webdesign by Lewest.cz