Laminátové podlahy | Dveře Sapeli | České Budějovice

Laminátové podlahy

Na naši nabídku interiérových dveří, zárubní naprosto přirozeně navazuje široká paleta designů laminátových podlah. V současné době patří laminátové podlahy k cenově nejdostupnějším podlahovým krytinám. Krom vynikajících vlastností a velmi příznivé ceny jsou oblíbené i pro svou jednoduchou montáž. A hlavně jsou dnes již kvalitní alternativou ke klasickým dřevěným podlahám. Předkládaný výběr vzorů a barev vám umožní doslova kouzla v práci s laděným vašeho interiéru. Volíte-li raději elegantní klasický vzhled, je možné vybrat i struktury od pravého dřeva na první pohled k nerozeznání.

Laminátové podlahy mají řadu předností a výhod. Stálost povrchu v kombinaci s odolností je řadí do popředí mezi podlahovými krytinami. Velkou předností laminátových podlah je schopnost zachovat si původní barvy i strukturu po dlouhou dobu. Mají antistatické vlastnosti. Nezničí je ani padající předměty. Jsou velmi odolné i ve velmi exponovaných místech, např. otisky po kancelářských židlích s kolečky podlahy nepoškodí. Výjimečná je tedy i odolnost vůči oděru. Jsou tedy ideální i do dětských pokojů, pro majitele domácích mazlíčků, ale i do kanceláří a reprezentativních místností.

Některé laminátové podlahy mají ještě něco víc. Jsou opatřeny zvukovou izolací, která optimálně snižuje hlučnost a tlumí hluk. Snadná instalace a jednoduchá údržba jsou bezesporu také velmi ceněnou vlastností.

 

Egger

Podlahy jsou odolný proti nárazu. Lamináty jsou hygienické, snadno se čistí a udržují.

 

StepLaminate

Kolekce laminátových podlahy Step Laminate jsou rozděleny podle třídy zátěže a tloušťky podlah. Laminát je odolný proti UV zářený. Vhodné pro podlahové vytápění. Podlahy mají vzhled kartáčového dřeva.

 

Alsafloor

Lamináty Alsafloor kolekce jsou vhodné pro podlahové vytápění. Podlahy jsou voděodolné.

 

Lamett

 
© Copyright interier servis CB Webdesign by Lewest.cz