Vinylové podlahy | Dveře Sapeli | České Budějovice

Vinylové podlahy

Vysoká odolnost

Vinylové podlahy jsou vhodné do všech typů interiérů, včetně vysoce namáhaných míst. Vinyl je materiál vysoce odolný vůči nárazu, poškrábání, ale i UV záření. Dlouhodobě si drží svůj původní vzhled. Je i dlouhodobě tvarově stálý. Kvalitně pracuje jako hluková izolace. Protiskluzová vrstva umožňuje velmi snadnou údržbu včetně dezinfekce. Využití vinylových podlah je vhodné v domácnostech, kancelářích, ve školách, čekárnách i dalších veřejných místech.

Vysoký komfort

Vinylové podlahy jsou vyráběny vrstvením, tedy kombinací několika typů materiálů. Výsledkem je pružný podklad, který vám zajistí velmi příjemný komfort chůze. Na rozdíl od podlahy laminátové je i na omak výrazně teplejší a příjemnější. Ochranná vrchní vrstva z průhledného PVC odolnost podlahy ještě zvyšuje, chrání před mechanickým poškozením a zvýrazňuje texturu designu. Nejspodnější vrstva je korková. Maximálně zvyšuje tepelnou izolaci a zároveň neklade tak přísné požadavky pro dokonale hladký povrch před pokládkou. Systém do sebe zapadajících dílů ulehčuje pokládku bez obav z tvorby spár. Vinylové podlahy jsou vhodné i pro umístění nad podlahové topení.

Pestrost designu

Velmi zajímavá je i skutečně pestrá nabídka v designu. Nejprodávanější jsou tradiční imitace dřeva, ale častý je i vzhled keramické dlažby nebo kovu.

Rádi vás seznámíme s naší kompletní nabídkou a doporučíme vám nejvhodnější typ podlahy pro váš dům, byt i kancelář. Vybraný podlahový materiál vám kompletně dodáme a v případě vašeho přání se i postaráme o kompletní pokládku. Působíme v oblasti České Budějovice, ale rádi se vypravíme za našimi zákazníky i mimo tento region

 

Lamett

Při výběru podlahy pro váš byt nebo dům bychom vás rádi upozornili na velmi zajímavou novinku - zámkové vinylové podlahy Lamett. Na první pohled jsou velmi věrnou napodobeninou přírodní podlahy. Díky začlenění moderních materiálů a technologií však dovolují mnohem širší využití a snadnější údržbu.

Vinylové podlahy Lamett jsou:

  • Vhodné i pro podlahové topení
  • Voděodolné
  • Vysoce odolné vůči poškrábání
  • V přírodním designu – věrná struktura dřeva
  • Nenáročné pro údržbu i ošetření

Tento typ pokládky využívá zámkový spoj a mikrofázi, jejich usazení je tedy vhodné i do vlhkých prostor. Podlahy jsou ideální do vstupních hal nebo kuchyní. Zvýšená odolnost vůči poškrábání a mechanickému oděru rozšiřuje možnosti využití i do dalších míst s častým pohybem.

Vinylové podlahy jsou oblíbené pro dlouho životnost, zvýšená odolnost vůči poškození i vodě záruku stálost ještě zvyšuje. Velmi příjemnou vlastností je i nenáročnost pro údržbu. Podlahy můžete ošetřovat běžnými prostředky, na rozdíl od dřeva pak není nutné po čase obnovovat vrstvu ochranného laku. Krásný přírodní design je barevně stálý.

Zámkové vinylové podlahy Lamett jsou skutečnou zárukou vysokého standartu a luxusního vzhledu.

 

Aquastep Original

100% VODĚODOSLNOST

Original nemá žádné zkosené hrany, což dává interiéru výraznější geometrický dojem.

 

Aquastep Wood 4V

100% VODĚODOSLNOST

má zkosené hrany na dlouhých i krátkých stranách desky. Drážka "V" dodává interiéru pocit hloubky.

 

Gerflor Insight

Maximální odolnost zaručuje vinylu 2,5mm tloušťka. Povrchová úprava PUR zajistí odolnost proti oděru, poškrábání. Vinylová podlhaha je vhodná do kuchyní a koupelen.

 

TopSilence

Tichá podlaha - 10x tišší než standartní plovoucí podlaha

podlaha se skládá z vinylu,textilní podložky a pevné základní desky. Tichá podlaha má o 50% vyšší pohltivost. Je odolná vůči opotřebení.Podlaha je vhodná do panelových domů,kde není optimální zvuková a tepelná izolace.

Vyberete si ze 3 kolekcí :

TopSilence Legend

TopSilence Largo

TopSilence Dune

 
© Copyright interier servis CB Webdesign by Lewest.cz