PVC podlahy a linolea | Dveře Sapeli | České Budějovice

Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy jsou velmi vhodnou variantou pro vybavení interiéru, kde očekáváme častý pohyb lidí, vyšší zátěž nebo možnost mechanického poškození. Plovoucí podlahy v sobě kombinují vynikající vlastnosti přírodních materiálů a moderních technologií. Vhodně zvolená kombinace zvýší odolnost podlahy nejen vůči oděru, ale také vůči vlhkosti, usnadní údržbu a zajistí dlouhodobě krásný vzhled.

Vysoká odolnost a pevnost

Podle typu nabízíme plovoucí podlahy v kombinaci laminátů, dřeva, korku nebo linolea. Každý z použitých materiálů má své přednosti. Jednotlivé složky jsou vázány na pevnou desku, ze spodní části chráněnou vodoodpudivou deskou. Viditelná složka z korku, dřeva nebo linolea vám dává na výběr barev, dekorů či vzorů a podle účelu je chráněna svrchní vrstvou odolného laku nebo fólie. Poslední vrstva zvyšuje odolnost vůči oděru, nárazům, mechanickému poškození a samozřejmě vůči vlhkosti.

Snadná údržba

Údržba je velmi jednoduchá. Odolná vrstva nevyžaduje složité zacházení a přílišnou ochranu vůči vodě. K mytí stačí běžně dostupné prostředky. Podlahy je možné stírat i vysávat. Jsou velmi vhodnou variantou i pro alergiky nebo pro domácnosti se zvířaty. Chlupy i prach velmi snadno a rychle odstraníte.

Dodávka podlah i montáž

Plovoucí podlahy se velmi snadno pokládají díky unikátnímu systému drážek, které do sebe velmi pevně zapadají. Ke všem typům a barvám podlah dodáváme i krycí a lemovací lišty. Instalace je jednoduchá, přesto vám v případě vašeho zájmu můžeme nabídnout kompletní dodávku včetně montáže.

Rádi vás seznámíme s jednotlivými typy plovoucích podlah a představíme vám širokou nabídku barev a desénů. V naší galerii nebo přímo v naší prodejně se můžete inspirovat. Plovoucí podlahy jsou rovněž příznivé cenově. Snadno a rychle může váš dům či byt vybavit krásnou a odolnou podlahou.

 
© Copyright interier servis CB Webdesign by Lewest.cz