Podlahy | Dveře Sapeli | České Budějovice

Dřevěné podlahy – záruka skutečné kvality

Přírodní materiál má veliké výhody nejen v krásném vzhledu a trvanlivosti. Současné moderní technologie přináší mnoho typů podlah s designem různých druhů dřeva a ve velmi kvalitním zpracování. Skutečnému dřevo je svým charakterem však nenahraditelné. Dřevo se velmi dobře hodí do jakéhokoli interiéru. Dobře se kombinuje s moderním nábytkem, interiérem laděným do starších stylů. Je velmi reprezentativní a snese i vysokou zátěž ve veřejně přístupných místech jako jsou kanceláře nebo restaurace.

Dřevěné podlahy mají vynikající tepelně izolační vlastnosti. Jsou velmi příjemné na dotyk i pro chůzi. Při běžném vytápění zajistí dobrou izolaci a i svým vzhledem přispějí k vyššímu komfortu. Zároveň velmi dobře izolují i zvuk.

Údržba dřevěných podlah je velmi jednoduchá. Materiál je možný upravit povrchovými nátěry a zvýšit tak jeho odolnost vůči oděru, mechanickému poškození a zvýšit i odolnost vůči vodě a vlhkosti. U masivních dřevěných podlah je velkou výhodou snadná možnost opravy poškozené části, možnost dalších úprav, změn barev nebo intenzity tónování textury dřeva.

Dlouhodobá životnost a perfektní vzhled

Kvalitní dřevěné podlahy patří do náročnější cenové kategorie, ale investice do přírodních materiálů se vám skutečně vyplatí. Dřevo nestárne a dobře zpracovaný povrch vám bude zárukou dlouhé životnosti, snadné údržby a nabízí možnosti snadného oživení či případných oprav.

 

Dřevěné dýhové podlahy PAR - KY

PAR – KY je produkt, který zásadně mění kvalitu i komfort podlah. Zatímco běžné laminátové podlahy jsou tištěnou imitací dřeva, tato dýhová podlaha má horní vrstvu vyrobenou ze dřeva pravého. A tak jako je každý kousek dřeva originálem, každá dýhová podlaha PAR - KY je nezaměnitelná a skutečná.

Podlahy PAR – KY vypadají naprosto výjimečně, ale zároveň vám přináší:

  • tepelný komfort
  • snadnou údržbu
  • velkou odolnost vůči poškození

Skutečné dřevo poznáte na první dotek, pochůzka po přírodním materiálu je příjemnější a hřejivá. I tenká vrstva působí lepším komfortem a snižuje tepelné ztráty. Zajímavě je řešená i hygienická úroveň. Každá lamela má zkosené hrany opatřené antibakteriálním okrajem, bakterie se tedy nemohou šířit a mezi lamely. A pak velmi důležitá je i vysoká odolnost vůči mechanickému poškození nebo opotřebení. Vrstva dřeva je lepena na masivní desku spolu s 8 vrstvami laku, výrobce tak zaručuje dokonce větší odolnost než u podlah z masivu.

Vzhled pro každý interiér

Velmi široké je rozpětí barev a designů. Vybírat můžete z povrchových ošetření – kartáčovaný povrch, kdy je zvýrazněna přirozená struktura dřeva a lakování je matné. Tzv. hrubý řez je úpravou, kdy je dřevu příčnými řezy dodávaný postarší rustikální vzhled. Nebo lakování, silný ochranný povlak uzavřených pórů dřeva lakem dodává vysoce odolnou plochu proti vlhkosti i nečistotám. Tento typ úpravy je vhodný i pro kuchyně a vstupní chodby.

Prohlédněte si vzorník typů a barev nového typu dýhových podlah. PAR – KY v sobě kombinuje výhody moderních technologií s krásou a výjimečností pravého dřeva. Zkrášlí a prohřeje i váš dům neopakovatelným způsobem.

 

Lamett Domus

Všechny dřevěné podlahy Lamett jsou 3 vrstvé dubové parkety. Masivní dubová vrstva povrchu (2,5 mm),matný lak na parketách

 

Lamett Oslo

třívrstvá parketa, olejováno, občasné malé suky

 

Lamett Palace

díky povrchové vrstvě z prvotřídně vybraného dřeva se nevyskytují suky a běl.Nanášený kvalitní oxidativní olej dodává podlaze unikátnost a originání vzhled.

 

Lamett Cuba

rustikální vzhled podlahy, parkety jsou sušeny kouřem a ošetřeny kvalitním olejem.

 

Lamett Louvre

vzhled starých prkenných podlah. Zastaralý povrch,suky,malé trhlinky.Dřevní vlákno vynikne díky povrchové úpravě olejem.

 

Lamett Imperial

tvrdý voskový olej s kombinací laku. Dodá masivním parketám (20mm silné) odolnost vůči opotřebení.

 

Lamett Royal

široká masivní dubová prkna.Povrchová úprava kvalitním olejem.Selský vzhled s občasnými suky.

 

Lamett Pavillion

s matným povrchem.3vrstvá dubová podlaha s lakem a olejem zaručuje velkou odolnost a bude odolná vůči znečištění.

 
© Copyright interier servis CB Webdesign by Lewest.cz